TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Tvoříme promyšlené www stránky, které budou úspěšnou součástí vašeho podnikatelského záměru. Webové stránky z našeho studia jsou technicky kvalitní, bezpečné a svojí precizností přitáhnou pozornost lidí i vyhledávačů. Získáte od nás dlouhodobě hodnotný projekt i s administrací, z něhož budete obchodně těžit.

Proč právě my?

Poskytneme vám dlouhodobou podporu.

Odevzdané dílo je většinou jen začátek spolupráce, postaráme se o vás dál. Pohlídáme bezpečnost webu, jeho aktualizace i provedeme drobné úpravy podle vašich požadavků. Pomůžeme vám s návrhem struktury webových stránek, navrhneme ideální řešení a promyslíme jejich rozvoj na několik let dopředu. Už na startu budete připraveni na všechno.

ROZSÁHLÉ ZKUŠENOSTI

BEZPEČNOST

RYCHLOST

DLOUHODOBÁ PODPORA

Kontaktujte nás

Jsme autoři projektu WPFramework.cz

Pro WordPress máme vlastní řešení pro prodejní systém.

Optimalizujeme náš kód k dosažení nejlepších výsledků.

Tvorba e-shopů

Vytvoříme vám e-shop, u kterého dopředu promyslíme důležité technické okolnosti. Čistota řešení, správné sématické značky pro vyhledávače, rychlost e-shopu, bezpečnost, mobilní dostupnost a především jeho použitelnost pro zákazníky. Získáte od nás internetový obchod, který bude skutečně prodávat.

Aplikace na míru

Ať se bude jednat o webovou aplikaci, sběr dat nebo aplikaci pro systém Windows, jsme připraveni se s vámi setkat a nabídnout správné řešení i dlouhodobý koncept. Aplikace vám mají práci usnadnit, ne přidělat - tak to vidíme u nás v Brilo.

Konzultace a poradenství

Nevíte si rady s výběrem řešení? Narazili jste na něco, čemu nerozumíte a nedokážete udělat kvalifikované rozhodnutí? Kontaktujte naše programátory, kteří vás nasměrují k vytčenému cíli.

Potřebujete poradit? rádi vám s chutí zavoláme

Zanechte na sebe kontakt, ozve se vám přímo programátor. S ním můžete pobrat jak celkový koncept svého projektu, tak sofistikovanější technickou problematiku. Ochotně vás vyslechne a pomůže najít to nejlepší řešení.

Odeslat
Zásady ochrany osobních údajů

Tomáš Kocifaj Projektový manažer