Kariéra

Dobrých lidí není nikdy dost, a proto i my hledáme šikovné programátory, kodéry, markeťáky atd. Úmyslně nevypisujeme konkrétní pozice, protože si myslíme, že to není gró náboru.

Nejde nám o to, zda umíte to nebo tamto, ale zda se chcete učit nové technologie a postupy, zda máte chuť na sobě pracovat a odvádět vynikající práci, a zda jste pečliví a spolehliví.

Jedinou naší podmínkou je znalost nebo ochota pracovat na základech redakčního systému WordPress. Jestli ho umíte nebo neumíte už není podstatné, zaškolení rádi poskytneme. Všechno totiž stavíme na vlastním projektu „WP Framework“ a fakt to funguje ;-)

Forma spolupráce je maximálně otevřená, sedíme sice v Písku v Technologickém centru, ale nemáme problém spolupracovat s kýmkoliv na dálku na libovolný úvazek.

Pokud jsi šikovný a už něco umíš, můžeš se se zapojit hned dle svých schopností a možností. Pokud ne, nevadí, rádi ti doporučíme a případně pomůžeme s tím, na co se zaměřit…

Co můžete očekávat?

  • V rámci WordPressu práce na velkých a zajímavých projektech
  • Odproštění se od ošklivých a pomalých pluginů :)
  • Možnost volné pracovní doby a práce z domova
  • Vstupní zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Zákulisní informace ze světa (WP) komunity :)

Pokud právě tebe tato nabídka alespoň trochu zaujala, neváhej nás kontaktovat, a určitě zkusíme najít společnou řeč :)

Případně se můžeme potkat a pobavit na nějaké akci, např. WordCampWP Pivo, WP Weekend, Čtvrtkon, GDG ČB, či DevPivoČb a na dalších…