Internetový marketing a SEO

Pomůžeme vašemu projektu uspět na internetu. S naší pomocí analyzujte, sledujte i zkoumejte uživatele a proměňte je ve své věrné zákazníky. Poskytneme vám brilantní služby internetového marketingu orientovaného na měřitelné cíle. Neustále budeme rozvíjet váš projekt a dodávat mu sílu obstát proti konkurenci i do budoucna.

V čem jsme dobří?

Vytvoříme vám promyšlené marketingové strategie
prozkoumáme trh a najdeme slabá místa vaší konkurence.

Nalezneme vám nejefektivnější plochy pro reklamu a také vám zajistíme rozesílku newsletterů i mimo ČR. Zařídíme, abyste na internetu byli vidět tam, kde se pohybují cílové skupiny vašich zákazníků. Budeme s vámi úzce spolupracovat a vytvoříme podmínky pro získávání nových zákazníků i udržení těch stávajících. Umíme to s e-shopy i webovými stránkami.

SEO a internetový marketing

Analýzy klíčových slov, SEO analýzy, linkbuilding a komplexní inbound marketing pro dokonalou symbiózu uživatelů i vyhledávačů tak, abyste na tom se svým projektem vydělali.

Marketingové strategie a výzkumy

Komplexní marketingové studie, analýzy segmentů trhu, cílových skupin, analýzy konkurence i tržních možností online projektů napojených na retail. Víme jak zaujmout zákazníky.

E-mailing a internetové reklamní plochy

Získáme vám výkonné online reklamní plochy za skvělé ceny i na těch nejznámějších portálech, rozešleme e-maily přes legální DTB s opt-in souhlasem a zajistíme, abyste byli opravdu vidět.

Marketingové konzultace a školení

Marketingové konzultace s fundovaným odborníkem, odborné přednášky a kurzy pro vás i vaše zaměstnance v oblastech E-commerce, SEO a dalších odvětví online marketingu.

Poptejte naše služby

Opíráme se o bohaté zkušenosti od roku 2007

Máme za sebou stovky projektů kterým jsme pomohli

Každý projekt hýčkáme jako by to byl náš vlastní

Reklama na internetu

Zajistíme abyste byli na internetu skutečně vidět. Dokážeme vám opatřit i prémiové reklamní plochy za smysluplné náklady. Rozešleme newslettery na ověřené emailové adresy (včetně opt-in souhlasu) po celé ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a dalších zemích. Potenciální zákazníci vás budou mít neustále na očích. Vše budeme bedlivě měřit a průběžně vyhodnocovat. Vše bude pečlivě naplánováno a spočítáno. S maximálním zaměřením na rentabilitu kampaní.

Potřebujete poradit? rádi vám s chutí zavoláme

Zanechte na sebe kontakt, zpět se vám ozve přímo náš marketingový konzultant. Získejte sofistikované podklady pro propagaci a zhodnocení svého projektu napříč marketingovými kanály. Najdeme věrné zákazníky s chutí u vás utrácet.

Odeslat
Zásady ochrany osobních údajů

Jakub Hladký Marketingový specialista